• وبلاگ
  • 9 نکته در طراحی سایت شرکتی 💙 طراحی سایت شرکت

9 نکته در طراحی سایت شرکتی 💙 طراحی سایت شرکت

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
9 نکته در طراحی سایت شرکتی 💙 طراحی سایت شرکت

طراحی سایت شرکتی یا طراحی سایت شرکت یکی از خدمات طراحی سایت است که استانداردها و حساسیت های خاص خود را دارا است. در این مطلب می خواهیم ویژگی های یک سایت شرکتی و نکات مربوط به طراحی سایت شرکتی را به شما ارائه دهیم.
طراحی سایت شرکتی به منظور راه اندازی یک بستر اینترنتی برای نهادها، سازمان ها و برندهای گوناگون اهمیت فراوان دارد. شما با طراحی سایت شرکتی باعث اعتبار کسب و کارتان و معرفی خدماتتان در سطح اینترنت می شوید، طراحی سایت شرکتی توسط گروه طراحی سایت حرفه ای انجام می پذیرد. سایت های شرکتی برای اهداف گوناگون طراحی می شوند که مهم ترین ویژگی هایی که یک سایت شرکتی داشته باشد سرعت خوب و طراحی خلاقانه و جذاب با توجه به کسب و کار شرکت می باشد.

طراح سایت شرکتی

اهمیت طراحی سایت شرکتی

سایت شرکتی می تواند در رونق یافتن کسب و کارهای گوناگون نقش مثبتی داشته باشد. سایت شرکتی به منظور نمایش نمونه کارها و معرفی خدمات شرکت راه اندازی می شود، در واقع پس از طراحی سایت شرکتی شما صاحب یک بستر مناسب برای برقراری ارتباط با مشتری هایتان می باشید.

گستردگی فعالیت های آنلاین در دنیای امروز را نمی توان نادیده گرفت. تقریباً تمام کسب و کارهای فروشگاهی و خدماتی علاوه بر فعالیت های حضوری و فیزیکی به صورت اینترنتی و آنلاین فعالیت خود را گسترده کرده اند.

شرکت های نوپا و شرکت هایی که در شهر خود فعالیت های مفیدی را ارائه داده اند بهتر است برای پیشرفت کسب و کار و حذف محدودیت جغرافیایی به فکر راه اندازی یک سایت شرکتی مناسب باشند. طراحی سایت شرکتی می تواند گام موثری در رونق یافتن کسب و کار شما باشد پس این موضوع را جدی بگیرید و هماکنون نسبت به طراحی سایت شرکتی اقدام نمایید.

وب سایت، یک امکان عالی برای گسترده بودن در سطح جهان را در اختیار عموم قرار داده است. شما چنانچه کسب و کار خود را به صورت اینترنتی به عموم مردم معرفی نمایید، افراد از نقاط مختلف کشور می توانند با شما ارتباط برقرار کنند. شما می توانید نمونه کارهای حرفه ای خود را در سایت قرار دهید تا مشتریان از دقت و ظرافت کار شما مطلع شوند.

نمونه سایت طراحی شده

هدف اصلی طراحی سایت شرکتی

هدف اصلی طراحی سایت شرکتی معرفی کسب و کار در سطح گسترده است. شرکت های نوپا که نمی توانند به صورت حضوری خدمات خود را ارائه دهند، می توانند فعالیت اینترنتی خود را راه اندازی کنند و با افراد در شهرهای دیگر ارتباط برقرار کنند.

سایت شرکتی از لحاظ ظاهر و محتوا باید با دقت کافی طراحی و راه اندازی شود تا بتواند بازدیدکنندگان فراوانی را به خود جذب نماید. سایت های زیبا و سفارشی می توانند همچون معجزه ای درآمد و سود شما را از کسب و کار چندین برابر نمایند.

انتخاب طیف رنگی مناسب برای سایت یکی از موضوع های مهم در طراحی سایت شرکتی است. زیرا ابتدا فرد با ورود به سایت، ظاهر و رنگ های به کار گرفته شده در سایت را مشاهده خواهد کرد.

بهره گیری از کد نویسی واکنش گرا برای طراحی سایت شرکتی

کدنویسی واکنشگرا موجب ریسپانسیو شدن وبسایت می شود یعنی چنانچه کاربر، سایت شما را با هر وسیله ای همچون تبلت، موبایل یا لپ تاپ باز کند وب سایت بدون هیچ مشکلی به طور کامل نمایش داده می شود.

آپدیت طراحی سایت شرکتی

بروزرسانی سایت شرکتی بسیار اهمیت دارد. کاربران به هنگام مراجعه به سایت به این موضوع توجه می کنند پس بهتر است نمونه کارها، اخبار و تمام اطلاعات شرکت مدام بروزرسانی گردند.

ارائه خدمات به ساده ترین شکل

شما باید خدمات شرکت را به نحوی در اختیار کاربران قرار دهید که بتوانند بدون هیچ مشکلی به بهره برداری برسند. نمونه کارها را به طور واضح با توضیحات لازم در سایت قرار دهید. علاوه بر این رضایت مشتریان و کاربران دیگر را در سایت قرار دهید. این کار موجب افزایش اعتماد مشتریان خواهد شد

نکات قابل توجه به هنگام طراحی سایت شرکتی

  • انتخاب رنگ و فونت های مناسب با توجه به نوع کسب و کار
  • طراحی گرافیکی حرفه ای به طوری که کاربران را به بازدید از سایت ترغیب نماید.
  • انتخاب لوگو و برند جذاب به طوری که در ذهن مخاطبان باقی بماند.
  • طراحی سایت شرکتی ساده در عین حال حرفه ای و کاربر پسند

9 نکته در طراحی سایت شرکتی

نوع شرکت

طراحی سایت شرکتی به عوامل مختلفی اعم از فعالیت شرکت بستگی دارد. در واقع طراحی سایت شرکتی باید بر اساس خدمات و نحوه خدمات دهی صورت گیرد تا کاربر با مراجعه به سایت از خدمات شرکت آگاهی پیدا نماید.

لوگو

درج لوگو و شعار شرکت در طراحی سایت شرکتی از اهمیت بالایی برخوردار است پس هرگز از آن غافل نشوید.

درباره شرکت

در هر سایت شرکتی قسمتی به نام درباره ما وجود دارد. شما باید خدمات خود را از آغاز به طور ساده و کامل برای کاربر شرح دهید. این کار علاوه بر اطلاع رسانی موجب افزایش اعتماد بازدیدکنندگان می شود.

راه های تماس

درج اطلاعات تماس اعم از شماره تلفن ثابت و موبایل اهمیت فراوانی دارد زیرا کاربر در صورت عدم اعتماد می تواند تماس بگیرد و با صحبت کردن اطمینان لازم را به دست آورد.

ظاهر زیبا در طراحی سایت شرکتی

شیک بودن صفحه اول سایت یکی دیگر از نکات قابل توجه در طراحی سایت شرکتی است. صفحه اول سایت شرکتی باید طوری طراحی شود که مخاطب در زمان ورود به سایت به مشاهده و بررسی دیگر بخش های سایت ترغیب شود. صفحه اول سایت مانند ویترین یک مغازه در سطح شهر است. زمانی شما وارد یک مغازه می شوید که ابتدا محصول یا لباسی را از ویترین پسند کرده باشید.

نمونه کارهای شرکت

قرار دادن نمونه کارها از مهم ترین مراحل طراحی سایت شرکتی است. شما باید با قرار دادن نمونه کارهای قوی، حرفه ای بودن در کار را به مشتری اعلام نمایید. مشتری با ورود به سایت شما تمایل به دیدن نمونه کارهای شما خواهد داشت.

سعی کنید انواع مختلف نمونه کار در سبک های گوناگون را به بازدید کننده نشان دهید تا هر نوع سلیقه ای به کار کردن با شرکت شما ترغیب شود. می توانید نمونه کارها را بر حسب سبک و مدل دسته بندی کنید و هر کدام را در دسته مشخص قرار دهید. نظم داشتن در سایت مهم است . نظم و ساماندهی به سایت موجب می شود مخاطب در زمان ورود به سایت دچار سردرگمی نشود.

عکس های با کیفیت

چنانچه شرکت شما در زمینه فروش محصولات فعالیت دارد. عکس تمام محصولات را با رزولوشن بالا تهیه کنید و به همراه مشخصه های مهم در سایت درج کنید تا مشتری با مطالعه ویژگی ها با هر محصول بیشتر آشنا شود.

سئو سایت شیرکتی

صفحه وبلاگ و سئو سایت

صفحه وبلاگ سایت شرکتی مربوط به اخبار و مطالب های گوناگون در حوزه فعالیت شرکت می باشد. این مطالب باید متناسب با کلمه کلیدی های مهم جمع آوری شوند. تمام نکاتی که تاکنون ارائه داده ایم بدون سئو سازی قوی فایده ای نخواهد داشت زیرا سئو موجب بهینه سازی سایت شما در موتور جستجوگر خواهد شد.

قرار دادن مجوزها در طراحی سایت شرکتی

مخاطب با ورود به سایت شرکتی، پیش از هر اقدامی تمایل دارد مجوزهای شرکت را در سایت مشاهده و بررسی نماید. در واقع قرار دادن مجوز یکی از راه های جلب اعتماد و جذب مشتریان بیشتر است. به عنوان مثال سایت های دارای نماد اعتماد الکترونیک یک اطمینان به بازدید کننده سایت انتقال می دهد زیرا فرد مطمئن می شود که سایت شرکتی مورد نظر توسط مرکز توسعه تجارت الکترونیک بررسی شده است.

جمع بندی مقاله طراحی سایت شرکتی

امروزه سایت های متعدد بسیاری در زمینه طراحی سایت شرکتی فعالیت دارند، اگر قصد راه اندازی کسب و کار آنلاین دارید، می توانید طراحی سایت شرکتی خود را به ایریما بسپارید که دارای تیم کاربلد و حرفه ای می باشد بسپارید. شما می توانید با ما تماس بگیرید و اطلاعات لازم در زمینه طراحی سایت شرکتی را به دست آورید. کارشناسان ما با داشتن علم به این موضوع می توانند شما را یاری سازند. توجه داشته باشید شما هر کسب و کار فیزیکی که داشته باشید می توانید به صورت آنلاین نیز خدمات خود را ارائه دهید.