• وبلاگ
  • طراحی سایت فروشگاهی 🌐 طراحی وب سایت فروشگاهی

طراحی سایت فروشگاهی 🌐 طراحی وب سایت فروشگاهی

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
طراحی سایت فروشگاهی 🌐 طراحی وب سایت فروشگاهی

با توجه به تمایل مشتریان به خرید آنلاین و فراهم بودن امکان طراحی سایت فروشگاهی، تمام کسب و کارهای فیزیکی بهتر است به صورت اختصاصی یک سایت اینترنتی راه اندازی نمایند. اگر شما دارای یک فروشگاه لباس، اسباب بازی، اکسسوری، ابزار و … در شهر خود هستید، اکنون برای پیشرفت و ارتقای کسب و کار باید نسبت به طراحی سایت فروشگاهی اقدام نمایید. در این مطلب می خواهیم اطلاعات مفید در زمینه طراحی سایت فروشگاهی و طراحی سایت را در اختیار شما قرار دهیم، پس با ما همراه باشید.

علاوه بر طراحی سایت فروشگاهی، در مقاله طراحی سایت فروشگاهی به نکات مهم در طراحی سایت فروشگاهی، قیمت طراحی سایت فروشگاهی (طراحی سایت فروشگاهی قیمت)، ساخت سایت فروشگاهی در گوگل می پردازیم.

طراحی سایت فروشگاهی

نکات مرتبط با طراحی سایت فروشگاهی

شاید برایتان سوال پیش آید که سایت فروشگاهی برای دیده شدن و موفقیت به چه پارامترهایی نیاز دارد؟ در پاسخ به این سوال : فروشگاه آنلاین با توجه به یک سری نکات می تواند تاثیر شگرفی در میزان درآمد شما داشته باشد.

نماد اعتماد الکترونیک

همانند طراحی سایت شرکتی، انتقال احساس امنیت خرید به مشتریان یکی از مهم ترین فاکتورهای قابل توجه است. اینکه مشتری به هنگام ورود به سایت امنیت و اطمینان را در سایت احساس نماید. داشتن نماد اعتماد الکترونیک یکی از موارد مهم در انتقال احساس امنیت به مشتری است.

حس خوب خرید از سایت فروشگاهی

مشتری در خرید اول اگر برخورد مناسبی از فروشنده ببیند، مطمئناً مجدد از فروشگاه خرید خواهد کرد. کیفیت محصولات و نحوه ارسال یکی از موارد قابل توجه است زیرا مشتری چنانچه به نحو احسن محصولات را دریافت نماید احساس خرسندی خواهد داشت و در صورت رضایت، پس از آن به یک مشتری دائم تبدیل خواهد شد.

طراحی وب سایت فروشگاهی

ui/ux

چیدمان و دسته بندی کردن محصولات بر مبنای اصول روانشناسی خرید می تواند تاثیر فراوانی روی ترغیب مشتریان به خرید داشته باشد.

اهمیت صفحه اصلی در طراحی سایت فروشگاهی

صفحه اصلی هر سایت فروشگاهی نقش ویترین مغازه را ایفا می کند، پس هر چقدر روی صفحه اول سایت مانور دهید موفق تر خواهید بود. آن چنان فروشگاه آنلاین خود را جذاب جلوه دهید که کاربر با ورود به سایت شما تمایل به خروج نداشته باشد. قرار دادن پیشنهادات ویژه، جشنواره های وسوه انگیز و استفاده از رنگ و فونت های جذاب روی جلوه های صفحه اول سایت تاثیر مثبت خواهد داشت.

 

طراحی سایت فروشگاهی با متدهای جدید

آیریما با داشتن یک تیم حرفه ای در جهت ارتقای سایت های فروشگاهی گام های مهمی برداشته است. هدف آیریما طراحی سایت فروشگاهی با ارتقای کسب و کار افراد است به همین دلیل این تیم با بهره گیری از متدهای جدید کسب و کارهای موفق بسیار زیادی را راه اندازی نموده اند.

تیم ما با پشتوانه تجربه فراوان در زمینه طراحی سایت های مختلف، امروزه به طراحی سایت فروشگاهی حرفه ای می پردازد. طراحی سایت فروشگاهی حرفه ای یک تحلیل کارشناسانه و یک استراتژیک قوی طلب می کند و ما با تمام قوا در این راه فعالیت گسترده انجام می دهیم.

خلاقیت یکی مهم ترین گزینه ها در طراحی سایت فروشگاهی است که اگر به آن توجه شود تاثیر مثبت بسیار جالبی روی فروش محصولات شما خواهد داشت. شما با راه اندازی کسب و کار آنلاین  باید به صورت محکم و قوی به دنیای فروش آنلاین ورود نمایید.

طراحی سایت فروشگاهی با متد های روز

تثبیت برندسازی کسب و کار یکی از لزومات مهم در تیم ما است، بنابراین شما در هر حیطه ای از فروش فعالیت داشته باشید به کمک متخصصان تیم آیریما می توانید برند خود را به صورت گسترده تثبیت نمایید و این یعنی موفقیت در فروش آنلاین.

موفقیت در فروش آنلاین به موارد مهم دیگر از قبیل بازاریابی و آشنایی با تکنیک های روز تبلیغات را می طلبد اما مهم ترین گام ورود به دنیای فروش آنلاین یک طراحی سایت فروشگاهی جذاب با استراتژیک قوی است.

 

عوامل مهم در طراحی سایت فروشگاهی

هر سایت فروشگاهی باید قابلیت جستجوی محصولات را دارا باشد تا مشتری بتواند محصول مورد نظر را در باکس مورد نظر جستجو نماید. دسته بندی ساده و مشخص یکی دیگر از عوامل مهم در طراحی سایت فروشگاهی است. مشتری به هنگام ورود به سایت باید خیلی راحت به محصول مد نظر خود دسترسی پیدا کند در غیر این صورت همان ابتدا از خرید منصرف خواهد شد.

توجه به جزئیات محصول

مشتری تمایل دارد به هنگام کلیک روی هر محصول از جزئیات آن مطلع شود. بنابراین سعی کنید ابعاد، جنس و هر ویژگی مهم محصول مورد نظرتان را در جزئیات محصول قید کنید تا مشتری به طور کامل از انتخاب محصول اطمینان پیدا کند. درج اطلاعات فنی هر محصول بسیاری روی ترغیب مشتری تاثیر خواهد گذاشت.

نظرات کاربران در طراحی سایت فروشگاهی

قرار دادن باکس نظرات مشتریان

قرار دادن نظرات مشتریان در سایت یکی از موارد مهم در جلب اطمینان مشتریان است. طراحی سایت فروشگاهی باید طوری باشد که با ورود کاربر جدید به سایت اطمینان وی به سایت جلب شود. حال باید تمام موارد مهم در جلب اطمینان مشتری رعایت شود. نظرات مثبت مشتریان قبلی می تواند تاثیر بسیار زیادی روی خرید مشتریان جدید داشته باشد. بنابراین برای بالا بردن اعتبار سایت خود قسمتی از سایت را به نظرات کاربران اختصاص دهید زیرا تاثیر مثبت این بخش را به مرور زمان خواهید دید.

اهمیت روش های پرداخت

هر سایت فروشگاهی به یک روش پرداخت ساده نیاز دارد. قرار دادن یک درگاه بانکی معتبر در سایت می تواند روی جلب اطمینان مشتریان نیز تاثیر مثبت داشته باشد علاوه بر این مشتریان خیلی راحت می توانند به صورت آنلاین وجه مورد نظر را پرداخت کنند.

ایریما یک بستر مناسب برای پرداخت آنلاین فراهم خواهد آورد تا مشتری بتواند به راحتی وجه را پرداخت و سفارش را ثبت نماید.

اهمیت مدیریت سایت

قسمت مدیریت سایت باید توسط یک فرد با مسئولیت و آگاه صورت گیرد. هماهنگی های مربوط به سایت و قرار دادن محصولات جدید باید خیلی با دقت و حوصله انجام شود در غیر این صورت سایت نمی تواند آن چنان که باید بازدهی داشته باشد. پنل مدیریت قوی در طراحی سایت فروشگاهی حائز اهمیت است.

 

مراحل ثبت سفارش در ساده ترین شکل

طراحی سایت فروشگاهی اگر به صورت استاندارد و اصولی صورت گیرد به این مرحله توجه ویژه خواهد داشت. مراحل ثبت سفارش طراحی سایت باید ساده و کوتاه باشد تا مشتری به راحتی در سریع ترین زمان ممکن سفارش خود را ثبت نماید. چنانچه بخواهید مراحل ثبت سفارش را طولانی در نظر بگیرید برخی از مشتریان به هنگام گذراندن مراحل سخت از خرید منصرف خواهند شد و دیگر به ادامه مراحل نخواهند پرداخت. پس حتماً به این موضوع توجه کنید.

شرکت طراحی سایت فروشگاهی

اگر شما قصد راه اندازی کسب و کار آنلاین دارید اما نمی دانید چطور و چگونه نسبت به این موضوع اقدام نمایید همین حالا با شماره تلفن شرکت آیریما تماس بگیرید.

کارشناسان با حوصله نیاز شما از طراحی سایت را بررسی می کنند و در جهت راه اندازی یک وب سایت مناسب قدم های شروع را پیش روی شما قرار خواهند داد.

شما کافی است کسب و کار خود نیازتان از فروشگاه آنلاین را با کارشناسان و مشاوران سایت در میان بگذارید. تیم حرفه ای آیریما با بررسی نیاز شما از سایت و در نظر گرفتن بودجه مد نظر شما بهترین راهکار را به شما پیشنهاد خواهند داد.

طراحی سایت فروشگاهی امروزه یکی از نیازهای اساسی برای دنیای دیجیتال مارکتینگ است و تنها با داشت یک مغازه فیزیکی نمی توان به صورت گسترده فعالیت نمود. با داشتن یک سایت فروشگاهی به راحتی محدودیت جغرافیایی و زمانی را حذف خواهید کرد.

کسانی که بدون داشته سرمایه هنگفت و بدون داشتن مغازه فیزیکی تمایل به فروش محصولات متنوع دارند خیلی راحت می توانند با طراحی سایت فروشگاهی جذاب کسب و کار آنلاین در زمینه فروش را آغاز نمایند.