• وبلاگ
  • طراحی سایت تاسیساتی 🛠️ طراح سایت تاسیسات

طراحی سایت تاسیساتی 🛠️ طراح سایت تاسیسات

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
طراحی سایت تاسیساتی 🛠️ طراح سایت تاسیسات

افراد با طراحی سایت تاسیساتی می توانند با عده بیشتری از افراد در ارتباط باشند. زمانی که شما در شهر خود دارای یک مغازه فیزیکی هستید، تنها افراد همان شهر به عنوان مشتری به مغازه شما مراجعه خواهند کرد. در واقع طراحی سایت تاسیساتی توسط شرکت طراحی سایت آیریما دایره مشتریان شما را افزایش می دهد.

امروزه شرکت های تاسیساتی علاوه بر فروش حضوری به صورت آنلاین نیز انواع تجهیزات را به فروش می رسانند بنابراین چنانچه فعالیت و کسب و کار شما در زمینه تاسیسات است، حتماً نسبت به داشتن یک سایت فروشگاهی قدرتمند و قابل اطمینان اقدام نمایید تا بتوانید نسبت به دیگر رقبا پیشی بگیرید. در این مطلب در مورد طراحی سایت تاسیساتی صحبت خواهد شد، با ما همراه باشید.

طراح سایت تاسیساتی

اهمیت طراحی سایت تاسیساتی

شما می توانید با نصب وردپرس و بهره گیری از سیستم مدیریت محتوا یک سایت فروشگاهی ایده آل طراحی کنید یا به صورت اختصاصی امکان دلخواه از سایت را به طراحان تیم آیریما ارائه دهید. تیم آیریما با فعالیت چندین ساله بهترین و با کیفیت ترین سایت فروشگاهی را به مشتری عرضه می کند.  با داشتن سایت اینترنتی امکان عضویت افراد در سایت فراهم است.

سعی کنید مراحل ثبت نام در سایت را ساده در نظر بگیرید تا مشتری همان ابتدا از خرید محصول پشیمان نگردد. موفق بودن در دنیای دیجیتال مارکتینگ به رعایت کردن چندین نکته نیاز دارد. اگر به این نکات دقت کنید می توانید در عصر حاضر موفق شوید.

 به هنگام ثبت نام تعداد زیادی فیلد برای دریافت اطلاعات مختلف قرار ندهید چون موجب دلسردی مشتری خواهد شد. چند فیلد برای دریافت اطلاعات مفید همچون نام، نام خانوادگی، شماره تلفن و آدرس از وی پرسیده شود. همچنین ساده بودن مراحل خرید از اهمیت فراوان برخوردار است. در ادامه چند نکته طلایی برای طراحی سایت تاسیساتی ارائه خواهیم داد.

 

دسته بندی واضح و مشخص محصولات

تصور کنید وارد یک سایت تاسیساتی شده اید و تمام تجهیزات تاسیساتی از جمله لوله، تمام اتصالات و … همگی یک جا در سایت قرار داده شده باشند مسلماً شما برای یافتن وسیله مورد نظر خود دچار سردرگمی خواهید شد. پس چه خوب است به هنگام طراحی سایت تاسیساتی یک دسته بندی درست طراحی کنید تا هر محصول در جایگاه و دسته بندی خود قرار گیرد. در واقع طراحی سایت باید طوری باشد که فرد به راحتی بتواند محصول  دلخواه خود را انتخاب و خریداری نماید.

 

قرار دادن امکان مقایسه در انواع محصولات

سایت های فروشگاهی علاوه بر قرار دادن عکس هر محصول، توضیحات مختصر در مورد ویژگی های محصول را در زیر عکس درج می کند به طوری که مشتری با مطالعه ویژگی ها بتواند در مورد خرید محصول تصمیم گیری نماید.

قرار دادن امکان مقایسه در انواع محصولات

مشاوره آنلاین

شما با طراحی سایت تاسیساتی می توانید به صورت مستقیم با مشتریان در ارتباط باشید و مشاوره آنلاین به آنها ارائه دهید. با ارائه مشاوره مسلماً روز به روز به تعداد مشتریان شما افزوده خواهد شد. پشتیبانی و مشاوره های کاربردی موجب وفاداری مشتریان قبلی نیز خواهد شد.

 

مخاطبان شما در سایت تاسیساتی

اگر قصد طراحی سایت تاسیساتی را دارید بدانید که مخاطبان شما از عرصه مهندسان انبوه سازان و پیمانکاران خواهند بود. شما پیش از طراحی سایت باید مخاطبان سایت را شناسایی کنید و متناسب با اهداف آنان مطالب مفید در سایت ارائه دهید. قالب گرافیکی سایت باید متناسب با کسب و کار انتخاب شود.

 مخاطبان شما برای خرید هواساز ممکن است یک مهندس تاسیساتی کاربلد باشد. مطمئن باشید یک مهندس تاسیسات از ویژگی های فنی هواساز مطلع است. وی تفاوت بین یک هواساز با کیفیت و بی کیفیت را متوجه خواهد شد و  با مطلع بودن از  تمام مشخصات فنی اعم از ظرفیت گرما و سرما تصمیم به خرید یکی از انواع هواساز می نماید.

 

ترغیب مشتریان به ماندن در سایت

به هنگام طراحی سایت تاسیساتی توجه داشته باشید که طوری طراحی قالب سایت را انجام دهید که کاربر نتواند به سرعت از سایت خارج شود. در واقع سربرگ های سایت به هنگام خروج زیاد باشد تا مشتری به مدت بیشتری در سایت شما بماند. البته افراد حرفه ای و کاربلد سریعاً از اطلاعات حاشیه ای گذر می کنند. در چنین شرایطی فرد مورد نظر خیلی سریع از صفحه خارج می شود و اعتبار سایت شما کاسته خواهد شد. مطمئناً مشتری با خروج این چنینی از سایت دیگر قصد ورود مجدد را نخواهد داشت.

 

امکانات مورد نیاز برای طراحی سایت تاسیساتی

در هر سایتی متناسب با زمینه کاری به یک سری ابزار و تجهیزات نیاز است. از آن جایی که  مخاطبان سایت تاسیساتی یک سری افراد کاربلد و حرفه ای در زمینه تاسیسات هستند، بنابراین کاملاً نسبت به این عرصه اطلاعات کافی دارند.

 شما باید یک سری مطالب تخصصی در سطح بالاتر را در سایت قرار دهید تا این افراد با مطالعه محتوای درون سایت شما نسبت به خرید محصول اطمینان پیدا کنند. افراد آشنا با اصطلاحات فنی از شما اعداد و ارقام تخصصی در مورد ضریب گرمایش، ضریب سرمایش و بازدهی می خواهند. اما افراد عادی تنها به قیمت و ابعاد محصول توجه می کنند. توجه به این نکات در کسب و کار شما بسیار با اهمیت است.

 

تاثیر گرافیک زیبا در جذب مخاطبان

کلاس کاری گرافیک سایت را نادیده نگیرید. مشتریان شما همگی افراد مهم و کاربلد در زمینه حرفه خود هستند پس باید سایت طراحی شده از گرافیک بالا و زیبایی ظاهری فراوان برخوردار باشد. تمام اطلاعات درج شده در سایت و تمام عکس های آپلود شده باید بر اساس ایده ای جالب و فکر شده صورت بگیرد به طوری که افراد با ورود به سایت اطلاعات جامع و مفید فراوانی را کسب کنند.

تاثیر گرافیک زیبا در جذب مخاطبان

ارائه توضیحات جامع در مورد لوازم تاسیساتی

محصولات و تجهیزات تاسیساتی بسیار زیاد است. خیلی از برندهای تولید کننده اصلاً شناخته شده نیستند. بنابراین شما بهتر است با ارائه توضیحات تخصصی در مورد تمام محصولات مشتریان را از ویژگی های هر محصول به طور کامل مطلع سازید.

 

قرار دادن سوالات متداول به همراه پاسخ جامع در سایت

به هنگام طراحی سایت تاسیساتی توجه داشته باشید که حتماً بخشی از سایت را به درج سوالات متداول اختصاص دهید. به طوری که مشتری با ورود به سایت و مطالعه سوالات متداول بتواند پاسخ سوال های خود را دریافت نماید.

 

طراحی سایت تاسیساتی با آیریما

تیم حرفه ای آیریما انواع سایت در تمام حوزه ها را طراحی و پیاده سازی کرده است پس با خیال راحت می توانید طراحی سایت تاسیساتی را به ما بسپارید. هدف اصلی تیم حرفه ای آیریما عرضه یک سایت کاربردی و پربازدید است.

طراحان خلاق در زمینه طراحی سایت تاسیساتی تمام امکانات لازم و ضروری را در سایت قرار می دهند. اگر تا به امروز نسبت به طراحی سایت تاسیساتی اقدامی نکرده اید اکنون با شماره تلفن موجود در سایت تماس بگیرید. آیریما دارای یک پشتیبانی بسیار قوی است و کارشناس حاضر در شرکت با صبر و حوصله مشورت های لازم در حوزه کسب و کار شما را ارائه خواهد داد.

اگر در زمینه هزینه طراحی سایت تاسیساتی سوال دارید می توانید با تلفن کردن پاسخ تمام سوالات خود را دریافت نمایید.

 

اهمیت سرعت بالای لود شدن سایت

تنوع تجهیزات تاسیساتی بالا است و داده های هر محصول مسلماً حجیم خواهد بود. طراحی سایت تاسیساتی باید به نحوی صورت گیرد که سرعت باز شدن صفحات سایت در سریع ترین حالت قرار بگیرد زیرا در صورت کند بودن سایت، مشتری از خرید پشیمان خواهد شد. تیم آیریما به دلیل حرفه ای بودن توانایی طراحی سایت تاسیساتی با کیفیت و سرعت بالا را دارا است.