• وبلاگ
  • اهمیت طراحی سایت هتل 🏨 طراح سایت هتل

اهمیت طراحی سایت هتل 🏨 طراح سایت هتل

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
اهمیت طراحی سایت هتل 🏨 طراح سایت هتل

طراحی سایت هتل از جمله خدماتی است که توسط شرکت طراحی سایت آیریما ارائه می شود. اگر تمایل دارید از خدمات طراحی سایت هتل بهره مند شوید، این مطلب را تا انتها دنبال کنید. طراحی سایت برای تمام کسب و کارهای گوناگون یک ضرورت واجب محسوب می شود. شما می توانید با مشورت کردن بل شرکت های طراحی سایت در سریع ترین زمان ممکن دارای وب سایت خدمات دهی شوید. چنانچه صاحب هتل مشهور و فول امکانات هستید، با طراحی سایت هتل، درآمد خود را چند برابر نمایید. شما با قرار دادن امکانات مورد نیاز مشتری می توانید کاربردی ترین سایت را عرضه نمایید. در ادامه با ما همراه باشید.

 

امکانات مورد نیاز در طراحی سایت هتل

طراحی سایت هتل باید توسط یک فرد کاربلد صورت گیرد. شما ابتدا پیش از هر اقدامی هدفتان از طراحی سایت هتل و امکانات مورد نیاز را مشخص نمایید. مشتریان هر هتل متناسب با موقعیت جغرافیایی آن هتل مشخص می شوند، در واقع اگر هتل شما در یک شهر یا کشور توریستی قرار گرفته باشد، مسلماً مشتریان بیشتری خواهید داشت. چه خوب است که امکان رزرو هتل به صورت آنلاین را برای مشتریان فراهم کنید.

طراحی سایت هتل

با توجه به دیجیتالی بودن تمام کسب و کارهای امروزی، طراحی سایت هتل بسیار با اهمیت و ضروری است و اصلاً نسبت به آن غافل نشوید. تیم حرفه ای آیریما با ایده های نوین می توانند نسبت به طراحی سایت هتل، شما را راهنمایی کنند.

شما می توانید آموزش تمام مراحل مربوط به رزرو هتل را در سایت قرار دهید تا مشتری به هنگام ورود به سایت دچار سردرگمی نشود. مراحل رزرو آنلاین هتل باید ساده و کوتاه باشد تا در سریع ترین زمان ممکن، مشتریان بتوانند در زمان مورد نظر اتاق مد نظر خود را رزرو نمایند. هر چقدر پروسه رزرو هتل را ساده تر طراحی کنید در هر ساعت افراد بیشتری می توانند به سایت دسترسی داشته باشند، همچنین سرعت سایت نیز بالاتر خواهد رفت.

توجه به ویژگی ها و امکانات مورد نیاز سایت هتلی از اهمیت فراوان برخوردار است. سعی کنید تمامی سوال های احتمالی مشتریان به همراه پاسخ کامل را در بخش سوالات متداول قرار دهید.

شما باید در طراحی سایت به درج افتخارات و دستاوردهای هتل نیز اهمیت دهید. می توانید روزهای خالی برای هر اتاق را به نحوی در سایت نمایش دهید، به طوری که مشتری خیلی راحت متوجه روزهای خالی هر اتاق شود. توجه داشته باشید سایت های پیچیده و مبهم حتی اگر گرافیک جذاب داشته باشند، نتیجه بخش نخواهند بود. بسیاری از افراد به سایت های گوناگون برای رزرو هتل مراجعه می کنند اما در صورت موفق نشدن رزرو هتل به طور کل از اقامت در آن هتل پشیمان می شوند.

ثبت عکس های واضح هر اتاق یکی دیگر از نکات قابل توجه در طراحی سایت هتل است زیرا مشتری باید اتاق را از زوایای گوناگون بررسی کند تا از میان اتاق های خالی یکی را برگزیند.

شما برای اطلاعات بیشتر مشتریان می توانید فاصله بین مراکز دیدنی تا هتل را در سایت درج کنید یا اینکه آدرس دقیق را به مشتری نشان دهید.

 

هتل هایی که طراحی سایت انجام داده اند!

از جمله هتل هایی که اقدام به طراحی سایت هتل کرده اند، می توان به هتل کوثر انزلی، هتل کوثر مشهد (که سایت هتل کوثر یا گروه هتل های کوثر)، هتل قدس کوثر،

طراح سایت هتل

فراهم نمودن امکان پرداخت آنلاین

فراهم نمودن امکان پرداخت آنلاین در طراحی سایت هتل یکی از مهم ترین مزیت های داشتن سایت اینترنتی برای هتل داران است. در چنین شرایطی دیگر به مراجعه حضوری برای رزرو هتل نیاز نیست تنها کافی است مشتریان با متصل شدن به درگاه پرداخت، اطلاعات کارت بانکی را درج کنند. آیریما با ارائه درگاه پرداخت در سایت، موجب جلب اعتماد مشتریان خواهد شد. همیشه سایت های دارای درگاه پرداخت نسبت به دیگر سایت ها قابل اعتماد تر هستند.

 

طراحی پنل کاربری ساده

امروزه شرکت های طراحی سایت، پنل کاربری ساده را در طراحی سایت هتل پیشنهاد می دهند تا تمامی افراد با هر سطح از علم بتوانند مدیریت سایت را در دست بگیرند و از امکانات سایت بهره مند شوند. تمام سایت های طراحی شده در آیریما مدیریت ساده دارند. مدیر سایت می تواند به دیگر کارمندان دسترسی های مختلف ارائه دهد.

 

اهمیت جذابیت گرافیک سایت

گرافیک سایت همچون ویترین فروشگاه مورد توجه تمام بازدیدکنندگان قرار می گیرد. وب سایت اینترنتی علاوه بر محتوای با ارزش و مفید به یک گرافیک جذاب و زیبا نیاز دارد تا هر کاربر با ورود به سایت نسبت به مشاهده دیگر بخش ها رغبت پیدا کند. طراحی سایت هتل باید دارای گرافیک جذاب باشد تا بتواند تعداد مخاطبان بیشتری را به خود مجذوب سازد.

طراحی سایت

 

چرا طراحی سایت هتل حائز اهمیت است؟

اگر صاحب هتل در شهر خود هستید با داشتن یک وب سایت اینترنتی  به راحتی با مسافران شهرهای دیگر ارتباط برقرار خواهید کرد. شما می توانید در هر مناسبت یک سری تخفیفات وسوسه انگیز در سایت قرار دهید و افراد برای بهره بردن از آفرها و تخفیف ها حتما در سایت عضو خواهند شد. ارائه آفر و تخفیف در زمان های گوناگون تاثیر فراوانی روی تعداد مشتریان شما خواهد گذاشت. حتما اعلامیه تخفیف را در ابتدای سایت قرار دهید تا به محض ورود کاربر اطلاعیه مشاهده شود.

در ایام عید و روزهای تعطیل همواره مسافران به دنبال یک مکان اقامتی مناسب با امکانات ایده آال هستند، با دسترسی به سایت هتل شما می توانند خیلی راحت در کمترین زمان ممکن متناسب با تعداد روزهای اقامت، هتل دلخواه خود را رزرو کنند. مطمئن باشید اگر سایت طراحی شده ساده و کاربر پسند باشد، درآمد و سود شما از کسب و کار چندین برابر خواهد شد.

طراح سایت

با داشتن یک سایت معتبر و جذاب، دیگر به تبلیغات گسترده و هزینه بر نیاز نخواهید داشت. کافی است نسبت به بهینه سازی سایت اقدامات لازم را انجام دهید. هنگامی که سایت شما جایگاه مناسبی در جستجوی گوگل پیدا کند خیلی راحت به طور روزانه سیل عظیمی از مشتریان به هتل شما جذب می شوند زیرا امروزه معمولاً تمام افراد تمایل دارند به صورت اینترنتی هتل دلخواه خود را رزرو کنند.

 

برخی از مشتریان ابتدا عکس های هتل را در سایت بررسی می کنند و پس از انتخاب کردن هتل با شماره تلفن موجود در سایت تماس می گیرند و به صورت تلفنی، هتل دلخواه را رزرو می کنند.

 

طراحی سایت با وردپرس یا کدنویسی اختصاصی

طراحی سایت می تواند از طریق وردپرس یا کدنویسی اختصاصی صورت گیرد. این تصمیم بستگی به بودجه ی مشتری دارد. تیم آیریما می تواند به صورت اختصاصی یک سایت منحصر به فرد با امکانات خاص برای شما پیاده سازی نماید.

مهم ترین نکته در طراحی سایت سرعت بهینه سازی رتبه سایت در نتایج گوگل است. در واقع سایت طراحی شده باید طوری سئو سازی گردد که به هنگام جستجوی افراد برای یک هتل مناسب سایت مورد نظر شما به آنان پیشنهاد گردد. هر چقدر سرعت قرارگیری سایت در رتبه بالاتر گوگل بیشتر باشد، تعداد مشتریان نیز به همان میزان افزایش خواهد یافت.

طراحی ریسپانسیو

 

هزینه طراحی سایت هتل

آیا به طراحی سایت هتل با کیفیت و گرافیک بالا تمایل دارید؟ طراحی سایت خود را به ما بسپارید. حتماً شما به هنگام تصمیم گیری طراحی سایت به هزینه آن نیز فکر کرده اید. تعرفه طراحی سایت های گوناگون متناسب با شیوه طراحی سایت و امکاناتی که داخل سایت قرار داده می شود، قیمت گذاری شده است.

سعی کرده ایم برای جلب رضایت شما حداقل قیمت و هزینه ها را برای طراحی سایت در نظر بگیریم و شما می توانید مشورت های لازم در زمینه طراحی سایت را با کارشناسان حاضر در شرکت انجام دهید. کارشناسان با صبر و حوصله فراوان به تمام سوالات شما پاسخ خواهند داد. هر چقدر سایت مد نظر شما پیچیده تر و پر زحمت تر مسلماً هزینه ی طراحی سایت هتل نیز بیشتر خواهد بود.