داشتن وب سایت اصلی ترین جزء کسب و کار آنلاین می باشد. اگر کسب و کار دارید و می خواهید آن را آنلاین کنید، کافی است که سفارش طراحی سایت در شیراز دهید یا با ما تماس بگیرید و سفارش طراحی سایت در شیراز را به صورت تلفنی ثبت نمایید. طراحی وب سایت در شیراز بر خلاف اسمش فقط مختص شیراز نیست و شما هر کجای ایران یا حتی دنیا باشید، می توانید سفارش طراحی وب سایت در شیراز را ثبت نمایید. پس از ثبت سفارش طراحی سایت در شیراز، کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت و با توجه به کسب و کار شما، بهترین پلن را برای وب سایت و آینده کسب و کارتان به شما پیشنهاد می دهند.

یکی از روش های مدرن امروزی برای بازاریابی، طراحی سایت است. افرادی که می خواهند فروششان، قائل به هیچ حد و مرزی نباشد، به سراغ طراحی سایت رفته و تنها به روش های بازاریابی سنتی بسنده نمی کنند. اگر به عنوان صاحب یک کسب و کار در شهر شیراز مشغول هستید و می خواهید با معرفی محصول، سودهای قابل ملاحظه ای به دست آورید توصیه می کنیم حتما در مورد سفارش طراح سایت در شیراز با یک شرکت معتبر و با سابقه صحبت کنید.

سفارش طراحی سایت در شیراز

چرا باید به سراغ سفارش طراحی سایت در شیراز برویم؟

یکی از مهم ترین سوالاتی که ذهن افراد را به خود مشغول می کند این است که اصلا چرا باید به سراغ سفارش طراحی سایت در شیراز برویم؟ آیا انجام این کار لزومی دارد؟ آیا طراحی سایت می تواند میزان فروش یک محصول را تحت تاثیر خود قرار دهد یا خیر؟

نکته مهمی که در پاسخ به این سوالات باید داد این است که در مرکز اصلی همه فعالیت های بازاریابی آنلاین، وب سایت قرار دارد. با خلق یک وب سایت، می توانید بدون هیچ حد و مرزی، محصول خود را نه تنها در داخل کشور، بلکه به کشورهایی که خواهان محصولتان هستند نیز بفروشید و این تنها یکی از فوایدی است که وب سایت ها می توانند به همراه داشته باشند.

البته این نکته را مد نظر داشته باشید که هر سایتی نمی تواند شما را به اهدافتان نزدیک کند. یک وب سایت حرفه ای، با جلوه و ظاهری زیبا، بدون داشتن مشکلات فنی و تخصصی، به کار بردن فرآیندی های سئو در سایت، استفاده از انواع روش های تبلیغاتی اعم از تبلیغات کلیکی، ایمیل و غیره می توانند به شما کمک کنند تا یک وب سایت حرفه ای داشته باشید.

این وب سایت حرفه ای از قدرت بسیار خوبی برای به دست آوردن و جلب کردن توجه مشتریان وفادار برخوردار است. توجه داشته باشید که اگر وب سایت شما یک وب سایت ضعیف باشد، تنها باعث شده اید که هزینه و زمان از دست برود، اما صرف کردن هزینه های مناسب و معقول، می تواند بازگشت سرمایه شما را تضمین کند و سودآوری کسب و کار را افزایش دهد.

طراحی سایت در شیراز

طراحی وب سایت در شیراز، شامل طراحی وب سایت فروشگاهی، طراحی وب سایت شرکتی، طراحی وب سایت شخصی، طراحی وب سایت خدماتی، طراحی سایت وردپرس شیراز و … می باشد. اگر میخواهید کسب و کارتان را گسترش دهید و نیاز به وب سایت برای معرفی شرکت و خدمات خود می باشید و نمیخواهید درگیر مسائل پیچیده فنی وب سایت شوید، می توانید سفارش طراحی سایت در شیراز را ثبت نمایید.

پشتیبانی مادام العمر!

تمامی وب سایت های طراحی شده توسط شرکت طراحی سایت آیریما دارای پشتیبانی رایگان شش ماهه و در صورت نیاز کارفرما، پلن پشتیبانی مادام العمر نیز ارائه می گردد. پشتیبانی وب سایت از طراحی وب سایت مهم تر می باشد. پشتیبانی آیریما به شما اطمینان می دهد در هر ساعت از شبانه روز که مشکلی برای وب سایت شما پیش بیاید، مشکل را در سریع ترین زمان ممکن پیگری و حل می نماید.

طراحی سایت فروشگاهی در شیراز

اگر صاحب یک مغازه هستید و نیاز دارید تا کسب و کار خودتان را آنلاین کنید، بهترین گزینه داشتن یک وب سایت فروشگاهی می باشد. با داشتن یک وب سایت فروشگاهی شما می توانید محصولات خود را به نمایش عموم بگذارید و به فروش برسانید و از محدودیت های کسب و کار فیزیکی مانند ساعت کاری، مکان و … دوری بجویید. با داشتن یک وب سایت فروشگاهی، به صورت شبانه روزی مشغول به فروش محصول خود شوید.

بهترین شرکت طراحی سایت در شیراز

اگر شما به فکر داشتن یک وبسایت افتاده اید و دنبال بهترین شرکت طراحی سایت در شیراز برای کسب و کار خود هستید، می توانید سفارش خود را برای طراحی سایت در شیراز ثبت نمایید تا کارشناسان ما برای مشاوره با شما تماس بگیرند و بهترین پیشنهاد را در رابطه با نیاز شما، به شما بدهند. اگر به دنبال لیست شرکت های برنامه نویسی در شیراز یا طراحان شیراز هستید، همین الان به بهترین شرکت های طراحی سایت در شیراز مراجعه نموده اید!

سفارش طراحی سایت در شیراز

طراحی سایت وردپرس در شیراز

وردپرس یک سیستم مدیریت محتوای قوی و محبوب می باشد. آمار استفاده از وردپرس در دنیا در سال 2021، به 39.6 درصد رسیده است. این آمار محبوبیت وردپرس را نشان می دهد. طراحی سایت وردپرس در شیراز به صورت حرفه ای در شرکت طراحی سایت آیریما انجام می شود و پس از انجام مراحل طراحی، عملیات بهینه سازی و افزایش سرعت سایت برای به حداکثر رساندن بازدهی وردپرس انجام می شود.

طراحی سایت و سئو

با یک تیر دو نشان بزنید! آیریما علاوه بر طراحی سایت، سئو وبسایت شما را هم انجام میدهد. سئو با بهینه سازی وب سایت برای موتور های جستجو برگرفته از Search Engine Optimization می باشد که به اختصار آن را سئو یا SEO می نامند. سئو به شما کمک می کند تا وب سایت خود را برای موتور جستجو بهینه کنید و در کلماتی که نیاز دارید، در صفحه گوگل بالاتر بیاید. طبق گزارشات نرخ CTR برای لینک اول 43 درصد میباشد!

در سفارش طراحی سایت در شیراز باید به چه نکاتی توجه کرد؟

هنگامی که می خواهید به سراغ سفارش طراحی سایت در شیراز بروید باید به نکات مهمی که در ادامه در مورد آن صحبت می کنیم، توجه داشته باشید:

نوع وب سایت در سفارش طراحی سایت در شیراز

یکی از مهم ترین نکاتی که باید در سفارش طراحی سایت در شیراز به آن توجه کرد، نوع وب سایت است. برای فعالیت های مختلف، باید وب سایت متناسب با آن انتخاب شود. مثلا اگر یک فرد می خواهد محصول و یا محصولاتی را به فروش برساند باید به سراغ طراحی سایت های فروشگاهی برود؛ زیرا این نوع سایت ها، امکانات و خدمات بیشتری را می توانند در اختیار مالکان سایت و مخاطبان قرار دهند.

سفارش طراحی سایت در شیراز

هنگامی که می خواهید سفارش طراحی سایت را نهایی کنید، باید خصوصیات محصول، کار و خدمتی که ارائه می دهید را به شرکت طراحی کننده سایت ارائه دهید تا بتوانید بهترین و برترین سایت را در اختیار کسب و کارتان قرار دهید. توجه داشته باشید که مهم نیست که حرفه شما کوچک است و یا خیلی بزرگ، در هر صورت نیاز دارید تا خود را به یک چنین ابزاری مجهز کنید تا بتوانید در دنیای که رقابت در آن زیاد است، دوام داشته و به کار خود ادامه دهید.

قرارداد سفارش طراحی سایت در شیراز

وقتی برای سفارش طراحی سایت در شیراز به شرکت های طراحی سایت مراجعه می کنید، باید یک قرارداد با شرکت مذکور منعقد کنید. چند نکته بسیار مهم باید در متن قرارداد ذکر شوند که یکی از آنها هزینه کل طراحی سایت است. هزینه طراحی سایت، یک موضوع کاملا توافقی بین کارفرما و طراح سایت است.

علاوه بر درج هزینه کل، باید نحوه پرداخت این هزینه نیز در قرارداد ذکر شود. معمولا در پروژه هایی که به این شکل انجام می شوند، کارفرما مقداری از مبلغ تعیین شده را قبل از انجام پروژه و مابقی را بعد از اتمام پروژه پرداخت می کند. نحوه پرداخت وجه نیز بستگی به شرایط کارفرما و ملاحظاتی که طراح سایت دارد، صورت می گیرد و معمولا سخت گیری زیادی در این حوزه اتفاق نمی افتد.

موضوع دیگری که باید در قرارداد ذکر شود، زبانی است که برای برنامه نویسی سایت از آن استفاده می شود. پروژه های کامپیوتری و روش های متنوعی که برای انجام آن وجود دارد، این الزام را ایجاد می کند که نحوه طراحی سایت در قرارداد عنوان گردد.

سفارش طراحی سایت در شیراز

زمان ارائه و تحویل پروژه، از دیگر مواردی مهمی است که باید در یک قرارداد سفارش طراحی سایت در شیراز،ذکر شود. زمانی که قرار است مشتری به وب سایت خود دسترسی داشته باشد، باید در قرارداد عنوان شده و اگر به خاطر دلایل مختلف، احتمال تحویل پروژه به تعویق می افتد باید حتما کارفرما در جریان قرار گیرد.

شرایط کنسل کردن و لغو قرارداد نیز موضوع مهم دیگری است که باید در متن قرارداد به آن اشاره گردد. معمولا اگر مشتری، قرارداد کار را لغو کند و حدود سی درصد از کار پیشرفت کرده باشد، باید هزینه ای به عنوان خسارت به شرکت طراحی سایت پرداخت شود.

نیاز یا عدم نیاز به سایت اختصاصی در سفارش طراحی سایت در شیراز

نکته مهم دیگری که در سفارش طراحی سایت در شیراز باید مورد توجه قرار داده شود، این است که آیا کسب و کار شما به وب سایت اختصاصی نیاز دارد یا خیر. برای مشخص کردن این مورد، کارفرما ابتدا باید نیازهایی که دارد را مشخص کند و سپس برای طراحی یک سایت اختصاصی تصمیم گیری شود. یک شرکت طراحی سایت باید کارفرما را در جریان اصول کار طراحی این سایت ها قرار داده و به او بگوید که وب سایت هایی به صورت اختصاصی طراحی می شوند که برای کسب و کار خود نیاز به امکاناتی منحصر به فرد و خاص دارند.

سفارش طراحی سایت در شیراز

کارفرماهایی که نمی خواهند بنا به دلایل مختلف، هزینه های زیادی برای وب سایت خود در نظر بگیرند و به دنبال داشتن امکاناتی ساده در سایت خود هستند، بهتر است برای سفارش طراحی سایت در شیراز به سراغ شرکت هایی بروند که در این حوزه مهارت و تجربه زیادی داشته و می توانند یک سایت مطلوب و مناسب برای کسب و کارهایی که نیازی به داشتن سایت اختصاصی ندارند، در اختیار کارفرما قرار دهند.

نکته ای که در مورد سایت های اختصاصی حتما باید در مورد آن اطلاع داشته باشید این است که هزینه ساخت این نوع سایت ها، بسیار بالاست و خوب است به موقع سفارش طراحی سایت به این نکته مهم توجه داشته باشید.

5/5 - (12 امتیاز)