• وبلاگ
  • قیمت طراحی سایت در شیراز

قیمت طراحی سایت در شیراز

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
قیمت طراحی سایت در شیراز

طراحی وب سایت در شیراز مشمول هزینه می شود. اگر میخواهید قیمت طراحی سایت در شیراز آیریما را بدانید، باید متوجه این موضوع باشید که هزینه طراحی سایت در شیراز، بستگی به عوامل متعددی دارد و باید با توجه به ویژگی های مورد نیاز سایت درخواستیتان برآورد قیمتی صورت بگیرد. به طور مثال هزینه طراحی سایت وردپرس در شیراز با هزینه طراحی سایت اختصاصی در شیراز (یا طراحی سایت و اپلیکیشن حرفه ای)  بسیار متفاوت می باشد.

زمانی که یک فرد می خواهد برای کسب و کاری که در آن فعالیت دارد، یک سایت اختصاصی داشته باشد، هزینه طراحی سایت، برایش از اهمیت زیادی برخوردار است. معمولا قیمت طراحی سایت در شیراز با توجه به فاکتورهای مختلف تعیین شده و نمی توان یک قیمت ثابت و مشخص برای این موضوع عنوان کرد. موضوعی که خوب است در همین ابتدای کار در مورد آن بدانید این است که قیمت طراحی سایت در شرکت های مختلف، با هم متفاوت است و خیلی کم پیش می آید که دو شرکت مختلف طراحی سایت، یک قیمت مشخص و واحد داشته باشند. بنابراین اگر برای طراحی سایت، با شرکت های مختلف تماس گرفتید و قیمت های متفاوتی به شما ارائه شد، اصلا تعجب نکنید.

نکته بسیار مهم دیگر آن است که معمولا بالا بودن قیمت طراحی سایت، به معنی بهتر بودن و برتر بودن کیفیت طراحی سایت نیست. متاسفانه برخی از شرکت های ایرانی برای به دست آوردن سودهای نامتعارف و غیر معقول، از روش های متفاوتی اقدام می کنند و ارائه قیمت هایی نجومی و گزاف یکی از راهکارهای آنها در این حوزه می باشد.

قیمت طراحی سایت در شیراز

در واقع منظور ما این نیست که هر شرکتی که با قیمت پایین و ارزان می خواهد کار شما را قبول کند، به سرعت با آنها قرارداد بسته و کار را به آنها بسپارید و در ضمن این نکته را نیز به خاطر داشته باشید که برای داشتن یک سایت خوب و حرفه ای، باید هزینه خوبی نیز پرداخت گردد. تعهد افرادی که می خواهند کار طراحی را انجام دهند، در کنار هزینه مناسب، دو مورد از مهم ترین فاکتورها در انتخاب بهترین شرکت طراحی سایت به شمار می رود.

فاکتورهای موثر بر قیمت طراحی سایت در شیراز

قیمتی که برای طراحی سایت در شیراز ارائه می شود، تحت تاثیر فاکتورهای متفاوتی قرار دارد. در ادامه این قسمت سعی داریم عواملی که باعث تغییر قیمت طراحی سایت در شیراز می شوند را به شما معرفی کنیم. این فاکتورها به شرح زیر می باشند:

نوع سیستم مدیریت محتوای سایت در قیمت طراحی سایت در شیراز

یکی از عواملی که باعث تغییر قیمت طراحی سایت در شیراز می شود، نوع سیستم مدیریت محتوای سایت است. اغلب سایت هایی که امروز فعال می باشند حاوی سیستم مدیریت محتوای وردپرس هستند. این سیستم، مزیت های زیادی دارد و کار کردن با آن برای کاربران بسیار ساده و راحت است. این سیستم، همیشه در حال آپدیت شدن است و به همین دلیل هر چند یک بار، ویژگی های جدیدی به آن افزوده می شود.

البته این تنها یکی از مزیت هایی است که این cms دارد. از دیگر مزیت های آن وجود تم های جذاب، پلاگین های رایگان و کاربردی، بهینه سازی و ساختار سئو، سرعت بالا و غیره هستند. این سیستم بر اساس زبان برنامه نویسی php نوشته شده و یک زبن قدرتمند و بسیار کارا ظاهر شده است. از دیگر سی ام اس هایی که مانند وردپرس بوده و با php نوشته شده اند می توان به مجنتو و پرستاشاپ اشاره کرد.

قیمت طراحی سایت در شیراز

رفتن به سراغ سیستم های مدیریتی همچون وردپرس، تنها راه داشتن یک سایت حرفه ای نیست. گاهی اوقات، فردی که قصد دارد یک سایت در اختیار داشته باشد دوست ندارد به سراغ این سیستم ها رفته و می خواهد یک سایت اختصاصی برای خود داشته باشد. در این صورت باید یک طراح سایت حرفه ای با کمک برنامه نویسی، سایت اختصاصی طراحی کند.

فردی که می خواهد هزینه های خود را از بابت داشتن سایت کاهش دهد و در آینده نیز دردسر و پیچیدگی های زیادی نداشته باشد، می تواند به سراغ وردپرس و سایر سیستم های مشابه برود. از جمله دلایلی که باعث می شود یک سایت وردپرسی هزینه های کمتری داشته باشد می توان موارد زیر را عنوان کرد:

  • سهولت در ارتقا و بروزرسانی سایت
  • امن بودن و وجود ماژول های ارزان بر روی آن
  • راحت تر بودن مدیریت و قرار دادن محتوا در بر روی بستر وردپرس
  • وجود منابع آموزشی زیاد برای کار با این سیستم
  • وجود ماژول های افزایش سرعت سایت

قیمت طراحی سایت در شیراز

دو زبانه بودن و یا تک زبانه بودن سایت و قیمت طراحی سایت در شیراز

سایت هایی که به صورت دو زبانه در اختیار کاربر قرار داده می شوند در مقایسه با سایت هایی که یک زبانه هستند، قیمت بالاتری دارند. در سایت های دو زبانه، باید یک قالب دیگر نیز طراحی شود و این موضوع مستلزم پرداخت هزینه های بالاتر است. در اغلب زبان های خارجی، مطالب و موضوعاتی که داخل سایت قرار داده می شوند باید از چپ به راست باشند و به همین دلیل وجود این قالب در سایت یک امر ضروری به نظر می رسد.

نکته دیگری که خوب است در اینجا و در مورد قیمت طراحی سایت در شیراز به آن اشاره گردد این است که معمولا تعرفه و رقم خاصی نمی توان برای سایت های دو زبانه عنوان کرد. برای به دست آوردن اطلاعات در مورد قیمت طراحی سایت های دو زبانه لطفا با ما تماس بگیرید تا از مشاوره رایگان آیریما بهره مند شوید.

سئو سایت و قیمت طراحی سایت در شیراز

از دیگر مسائل مهمی که باعث تغییر قیمت طراحی سایت در شیراز می شود سئو سایت است. سئو سایت، مجموعه ای از فرآیندهایی است که  برای بهبود سایت صورت می گیرد. معمولا سئو سایت، باید بتواند هم نظر گوگل را خود جلب کند و هم نظر کاربر را و اگر سایتی چنین شرایطی داشته باشد می تواند برای به دست آوردن رتبه های برتر در گوگل امیدوار باشد.

قیمت طراحی سایت در شیراز

سئو، یکی از مهم ترین کارهایی است که باید مالک سایت برای آن فکری کند. اصولا هر کسب و کاری که می خواهد به وسیله سایت، خود را مطرح کرده و به فروش بیشتری دست پیدا کند باید و باید به این  موضوع توجه ویژه و خاصی نشان داده و هزینه ای برای آن در نظر بگیرد.

امکانات موجود در سایت و قیمت طراحی سایت در شیراز

موضوع دیگری که می تواند بر روی قیمت طراحی سایت در شیراز تاثیر داشته باشد، امکاناتی است که در سایت باید وجود داشته باشد. فرض کنید که یک سایت فروشگاهی در اختیار دارید؛ این سایت باید امکاناتی مانند وضعیت انبار محصول، تعریف محصول، امکان ثبت نظر کاربر، سبد خرید، اتصال به درگاه های خرید اینترنتی و غیره را داشته باشد. اینها امکاناتی است که یک سایت معمولی باید حتما از آن برخوردار باشد.

وقتی پای یک سایت حرفه ای در میان می آید، باید امکانات دیگری نیز در آن وجود داشته باشد. اغلب وب سایت هایی که به صورت حرفه ای به فروش محصول می پردازند شامل امکاناتی مانند قابلیت جستجوی پیشرفته، قابلیت انجام مقایسه بین چندین کالای مختلف، شخصی سازی کدهای تخفیف برای کاربران و غیره اشاره کرد.

قیمت طراحی سایت در شیراز

توجه داشته باشید که هر چه امکانات قرار داده شده بر روی وب سایت یک مجموعه بیشتر باشد هزینه ای که باید برای طراحی آن پرداخت شود نیز افزایش پیدا می کند. مالکان سایتی که می خواهند یک شرایط ایده آل و کارا در اختیار مشتریان و کاربران خود قرار دهند، اصلا نگران هزینه ای که این مورد برای آنها ممکن است در پی داشته باشد نیستند و به تنها موضوعی که فکر می کنند این است که کاربر وارد سایت شده، با دیدن امکانات موجود در سایت تصمیم به خرید و ماندن در سایت کند و در نهایت نیز خرید خود را نهایی کند.