سفارش طراحی سایت

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
سفارش طراحی سایت

داشتن وب سایت، برای ورود به دنیای آنلاین ضروری می باشد. امروزه کسب و کار ها برای افزایش فروش خود اقدام به طراحی سایت می نمایند. برای طراحی سایت شما باید سفارش طراحی سایت بدهید یا با استخدام طراح سایت برای خود یک وبسایت طراحی نمایید. قیمت سفارش طراحی سایت بستگی به عوامل متعددی از جمله به نوع وبسایت، ویژگی های مدنظر کارفرما، مدت زمان پیاده سازی وبسایت و … دارد. سفارش طراحی سایت در شرکت معتبر، اهمیت زیادی در موفقیت کسب و کارتان دارد.

اگر از آن دسته کارفرمایانی هستید که نیاز به سفارش طراحی سایت برای کسب و کارتان دارید، تا آخر مطلب سفارش طراحی سایت با ما همراه باشید تا از چالش های طراحی سایت که آغاز شروع کسب و کار اینترنتی است مطلع شوید و ابهام هایتان برای سفارش طراحی سایت برطرف شود. در زیر فرم درخواست طراحی سایت برای شما آورده شده است، در صورت تمایل فرم درخواست طراحی سایت را تکمیل کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

 سفارش طراحی سایت

برای این که به این مقاله برسید شاید در گوگل کلمه های طراحی وبسایت حرفه ای، هزینه طراحی سایت، هزینه طراحی سایت با وردپرس، طراحی سایت ارزان، طراحی سایت چیست، ساخت وب سایت در گوگل را جستجو کرده باشید، با ما همراه باشید تا به تمام سوالاتتان پاسخ بدهیم و اگر پاسخ خود را پیدا نکردید، می توانید در قسمت نظرات پرسش خود را مطرخ کنید تا تیم آیریما به شما پاسخ دهد.

فهرست مطالب مقاله

چرا باید برای کسب و کار خود سایت داشته باشیم؟

مهم ترین و کلیدی ترین سوال همین است “چرا باید برای کسب و کار خود سایت داشته باشیم؟”. علت های بسیاری برای داشتن وبسایت وجود دارد که در زیر به آن ها اشاره می کنیم.

  • 77% از بزرگسالان فراد دارای تلفن همراه هستند.
  • 60% کاربران تحصیل کرده، به طور پیوسته آنلاین هستند و برای رفع نیازهای خود را در گوگل استفاده می کنند.
  • 75% کاربران که سن آن ها بین 18 تا 50 سال هست، به طور پیوسته آنلاین هستند.
  • 80% کاربران در 6 ماه گذشته حداقل با موبایلشان خرید اینترنتی انجام داده اند.
  • 72% کاربران با گوشی هایشان از سایت ها بازدید می کنند که برای این امر وبسایت شما باید واکنشگرا باشد.
  • 39% کاربران با دسکتاپ از وبسایت ها بازدید می کنند و 61% با گوشی سایت ها را بازدید می کنند.
  • رقیب شما داری وبسایت است
  • با وبسایت شما می توانید بدون توجه به محدودیت های فیزیکی محصول خود یا خدمت خود را به تمام نقاط جهان عرضه نمایید.

همانطور که دیدید، این آمار نشان از این می دهد که کاربران برای رفع نیاز های خود در محیط وب جستجو می نمایند.

هزینه طراحی سایت به چه صورت است؟

هزینه طراحی سایت در شرکت های مختلف متفاوت می باشد. به این نکته دقت کنید که سایت گران لزوما با کیفیت نیست اما طراحی همزمان یک سایت حرفه ای ارزان نخواهد بود چرا که به کار گیری برنامه نویسان و طراحان حرفه ای همراه با استفاده از تکنولوژی روز دنیا برای طراحی سایت، هزینه بر خواهد بود. اما به این توجه داشته باشید که صاحب یک وبسایت حرفه ای و بدون نقص خواهید شد.

وبسایتی که زیر ساخت آن به صورت حرفه ای طراحی شده باشد، برای کسب و کار و سئو بسیار بهتر است و موتور جستجوی گوگل آن را بیشتر دوست دارد و به این معنی است که شما می توانید کلمات مورد نظرتان را راحت تر سئو کنید. اگر می خواهید از هزینه طراحی سایت برای کسب و کارتان مطلع شوید می توانید با شماره تلفن 09173838954 تماس بگیرید تا همکازان ما شما را راهنمایی کنند یا به قیمت طراحی سایت وردپرس مراجعه کنید.

هزینه طراحی سایت با وردپرس

هزینه طراحی سایت با وردپرس

هزینه طراحی سایت با وردپرس اقتصادی تر از هزینه طراحی سایت اختصاصی می باشد. وردپرس یک سیستم مدیریت محتواست که با آن می توان یک وب سایت زیبا، وبلاگ، فروشگاه آنلاین، سایت خبری و … ساخت. وردپرس دارای یک پنل مدیریت کامل می باشد که شما از قسمت پنل مدیریت می توانید المان های وب سایت را مدیریت نمایید یا کاربر جدید ایجاد کنید. برای اینکه یک سایت وردپرس داشته باشید، کافی است سفارش طراحی سایت با وردپرس را ثبت کنید.

 

روش های طراحی سایت

برای طراحی سایت روش های متفاوتی وجود دارد که بستگی به نیاز شما در سفارش طراحی سایت مطرح می گردد. در زیر به انواع روش های طراحی سایت اشاره می کنیم.

طراحی سایت با وردپرس و قالب آماده

این روش ساده ترین و سریع ترین روش طراحی سایت می باشد. در این روش با استفاده از سیستم مدیریت محتوای وردپرس و یک قالب آماده انجام می شود که به دلیل نیمه آماده بودن این نوع وبسایت ها، زمان کمتری برای طراحی سایت صرف می شود و هم چنین هزینه کمتری نسبت به سایر روش ها دارد.

در این روش، طراح سایت پس از نصب وردپرس و نصب قالب سفارشی های لازم و دیزاین های مورد نظر کارفرما را روی وبسایت پیاده می کند و بسته به نوع سفارشی سازی و ویژگی های مورد نیاز کارفرما حداقل مدت زمان طراحی سایت 10 روز برآورد می شود. طبیعی است که هرچه نیاز به شخصی سازی بیشتری باشد، مدت زمان بیشتری برای پیاده سازی سایت صرف می شود.

طراحی سایت با وردپرس و قالب اختصاصی

در این روش نیز از سیستم مدیریت محتوای وردپرس که بسیار محبوب است استفاده می شود، اما ظاهر وب سایت به صورت کاملا اختصاصی طراحی می شود و دست طراح سایت در این روش برای شخصی سازی و سفارشی سازی بازتر است.

روش های طراحی سایت

طراحی سایت با پنل اختصاصی و قالب آماده

در این روش سیستم مدیریت با کدنویسی و بر اساس نیاز شما، از صفر طراحی می شود اما در ظاهر سایت از قالب های آماده استفاده می گردد. در حین سفارش طراحی سایت، شما موارد مورد نیازتان را به طراح اعلام میکنید تا بر اساس موارد مورد نیازتان کد نویسی اختصاصی انجام گردد.

طراحی سایت با پنل اختصاصی و قالب اختصاصی

این روش حرفه ای ترین روش طراحی سایت است و از تمامی روش ها زمان بر تر می باشد، زیرا کل سیستم از صفر و به صورت اختصاصی برای شما طراحی می شود. قالب بر اساس نیازتان، به کسب و کار، برندتان و سلیقه شما از صفر طراحی می گردد.

 

نکات مهم در سفارش طراحی سایت

سئو جزو طراحی سایت محصوب می شود؟

سئو مجموعه عملیاتی است که انجام آنها در جای درست و زمان درست برای وب سایت شما رتبه می آورد. اما یک سوال مهم اینجا به وجود می آید که در سفارش طراحی سایت، سئو سایت با طراح است یا نه؟ سئو تکنیکال یا سئو فنی که در کدنویسی است توسط طراحی سایت انجام می شود، اما بخش سئو توسط سئوکار انجام می شود و وظیفه طراح سایت نیست.

درج محتوا در سایت با چه کسی است؟

درج محتوا در سایت با طراح سایت نیست و طراح سایت فقط بستر تولید محتوا را به شکل اصولی آماده می کند و درج محتوا با مدیر سایت می باشد.

آیا سایت نیاز به پشتیبانی فنی دارد؟

طبیعتا سایت برای نگهداری، به روزرسانی، ایجاد سفارشی سازی، رفع مشکل هایی که به وجود می آیند و … نیاز به پشتیبان فنی دارد که تمامی سایت هایی که توسط آیریما طراحی می شوند دارای دو ماه پشتیبانی رایگان می باشند.

نکات مهم در سفارش طراحی سایت