طراحی سایت | طراحی وب + نکات طراحی سایت

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
طراحی سایت | طراحی وب + نکات طراحی سایت

قیمت طراحی سایت موضوعی است که بسیاری از افراد به هنگام طراحی سایت اینترنتی به آن توجه دارند. امروزه با توجه به پیشرفت تکنولوژی دیگر روش های رونق کسب و کار از شکل های قبلی خود پافراتر گذاشته و عواملی چون اینترنت به آن ورود کرده اند. طیف مختلفی از مشاغل را میتوان یافت که در آن افراد مختلف برای ارتقا خود و شناخته شدن بیشتر روی به استفاده از بستر اینترنت آورده اند. در این بخش درباره نقش اینترنت در دنیای امروز و نیز طراحی سایت مطالبی را عنوان خواهیم کرد. پس تا انتها با ما همراه باشید.

نقش اینترنت در دنیای امروز

فرض کنید در کلاسی از میان کلاس های مختلف دانشگاه هستید و استاد شما موضوعی را برای ارائه به شما می سپارد. اولین موردی که برای تحقیق درباره موضوع ارائه به سراغش می روید چیست؟ آیا برای استفاده از چنین منبع اطلاعاتی مانند استفاده از کتب موجود در کتابخانه های عمومی می بایست از عواملی چون کارت ملی و وجه نقد برای ثبت نام استفاده کنید؟ فاصله شما با مواجه شدن با منابع مرتبط با موضوع تحقیق شما چقدر است؟ آیا انواع منابع تحقیق موجود در اینترنت مانند کتب موجود کتابخانه شکل متن را دارند؟ پاسخ واضح است خیر! امروزه بسیاری از محتوای آموزشی موجود در اینترنت از نوع رسانه ای بوده و در غالب فیلم ارائه میشود. اما آیا مزیت استقاده از اینترنت به افزایش دانستی ها محدود میشود؟

طراحی سایت

 

نقش اینترنت در ارتقا کسب و کار ها

تصور کنید که دارای واحد شغلی هستید و به فکر ارتقا کسب و کار و شناخته شدن بیشتر و در نتیجه جلب مشتری بیشترهستید. برای به دست آوردن چنین موفقیتی آیا از روش های سنتی برای تبلیغ کسب و کار خود مانند استفاده از تراکت بهره خواهید برد؟ آیا برای شما مقدور است به تمام مخاطبان خود در سراسر کشور تراکت دهید؟ جدا از بحث خستگی آیا فکر هزینه چاپ این تعداد تراکت را کرده اید؟چنانچه برای ارتقا کسب و کار یک وب سایت اینترنتی تهیه کنید بدون شک خواهید توانست با طیف وسیع تری از مخاطبان خود ارتباط برقرار کنید. آن هم در شرایط جولان دادن ویروس منحوس کرونا که بسیاری از کسب و کار ها و ارائه خدمات شکل حضوری خود را از دست داده اند. اجازه بدید با یک مثال این موضوع را بهتر ارائه دهیم:

طراحی سایت ریسپانسیو

فرض کنید شما تولید کننده محصولات غذایی مناسب برای پرندگان یا حیوانات دیگر هستید و برای جلب مشتری میخواهید پا فراتر از سطح شهری گذاشته و در سراسر کشور شناخته شوید. چنانچه برای تبلیغ کسب و کار کار خود از اینترنت استفاده کنید خب قطعا راه کم دردسرتر و کم هزینه تری را برای ارتقا کسب و کار انتخاب کرده اید. استفاده از اینترنت سختی های تبلیغات قدیم مانند هزینه چاپ تراکت و نیز خستگی رفت و آمد به محل تبلیغات را ندارد.

کدام مشاغل می توانند برای رشد از اینترنت استفاده کنند؟

حقیقتا پاسخ به این سوال به خاطر تعداد زیاد قابل رشد با اینترنت به صورت دقیق ممکن نیست. در ادامه به مواردی اشاره خواهیم کرد که بدانید اینترنت چه تاثیری غیر قابل چشم پوشی در ارتقا کسب و کار دارد

صرافی

امروزه بسیاری از افراد به صورت فریلنسری دارای درآمد ارزی هستند و میخواهند از طریق اینترنت درآمد خود را دریافت کنند. اینجاست که صرافی ها با طراحی سایت صرافی آنلاین خودی نشان میدهند. استفاده از صرافی های آنلاین دیگر مشکلات رفتن حضوری به صرافی مانند اتلاف وقت و نیز خطر سرقت پول را ندارد.

تاسیساتی

بسیاری از افراد به هنگام بروز مشکل در وسایل خانگی شان ممکن است راه حل رادر اینترنت جست و جو کنند. در این بین شرکت های تاسیساتی با طراحی سایت تاسیساتی به صورت آنلاین پا به میدان گذاشته و  کاربر را در جریان مسیر حل مشکل قرار خواهند داد و در صورت غیرقابل حل بودن مشکل متخصصان سایت حضوری به محل سکونت کاربر مراجعه خواهند کرد.

هتل داری

گردش و سفر بخشی از برنامه زندگی افراد مختلف بوده است. اما افراد نیاز دارند پیش از عزیمت تکلیف محل سکونت را مشخص کنند. برای این کار افراد در اینترنت درباره هتل های شهر مقصد جست و جو کرده و پس از مطالعه امکانات هتل برای سکنی گزیدن تصمیم خواهند گرفت. این امکانات شامل هزینه هتل کیفیت اتاق های هتل و نیز نزدیکی به اماکنی نظیر دریا و جنگل میشود، در صورتی که نیاز به سایت برای هتل خود دارید، می توانید از خدمات طراحی سایت هتل آیریما استفاده کنید.

طراحی سایت فروشگاهی

فروشگاهی

اولین قدم برای داشتن فروشگاه اینترنتی سفارش طراحی سایت فروشگاهی یا طراحی سایت فروشگاهی ارزان می باشد. کدام کار اینترنتی را دیده اید که فروشگاه اینترنتی دیجی کالا شناختی نداشته باشد؟ گاهی اوقات باوجود داشتن اجناس زیاد نیاز است تا زمینه را برای ارسال اجناس خریده شده به دور ترین نقاط کشور فراهم کرده و مشتری را در خانه اش صاحب کالایی که میخرد کرد.

محتوی رسانه ای و بازی

امروزه افراد مختلفی هر ساله انتظار می کشند تا نسخه جدیدی از بازی موردعلاقه شان منتشر شود. علاقه مندان بازی فوتبال میخواهند تا بازی مورد علاقه خود را همراه با اخرین نقل و انتقالات قاره اروپا داشته باشند. البته این مورد فقط به بازی محدود نمی شود. طرفداران فیلم و سریال میخواهند آخرین فیلم های سینمایی و نیز فیلم های شبکه نمایش خانگی که هر هفته منتشر میشوند را بصورت دانلودی پس از دریافت هزینه دریافت کنند. در این زمینه آیریما خدمات زیر را ارائه می کند:

ساز آلات موسیقی

موسیقی غذای روح است. امروزه بسیاری از فروشندگان موسیقی را میتوان یافت که اقدام به معرفی اجناس خود در بستر اینترنت میکنند. آنها با استفاده از خدمت طراحی سایت موسیقی صاحب کسب و کار آنلاین شده و در این معرفی از برند هر ساز و نیز جنس و هزینه هر ساز موسیقی سخن خواهند گفت.

طراحی سایت آموزشی

آموزشی

کیست که نداند آموزش مهمترین نقش را در پیشرفت ما دارد؟ طیف وسیعی از مهارت ها هستند که افراد برای یادگیری آنها حاضرند هزینه کنند که مهمترین آنها به شرح زیرند:

با طراحی سایت آموزشی میتونی کسب و کارتو آنلاین کنی!

  • آموزش زبان های خارجه مانند انگلیسی آلمانی و فرانسوی
  • آموزش تست زنی کنکور
  • آموزش مهارت های کامپیوتری مانند برنامه نویسی و طراحی سایت
  • آموزش سایت آلات موسیقی
  • و …

امروزه حتی بسیاری از مدارس نیز به منظور تداوم آموزش در شرایط کرونا از وب سایت های اینترنتی استفاده کرده تا اخرین ویرایش جزوه های درسی و محتوای دیگر دانش آموزان در اختیار آنان قرار گیرد. این امر تداوم آموزش را ممکن ساخته و فراگیر را از عقب ماندگی درسی نجات خواهد داد.

سایت های پزشکی و روانشناسی

ممکن است شهرت یک پزشک به دلیل عملکرد بسیار موفقش زبان زد باشد. از این رو نیاز است بدون اتلاف وقت به دلیل بعد مسافت اقدام به اخذ زمان مراجعه از طریق اینترنت کرد.

اما نمی توان گفت تمام مشاغلی که میتوانند برای ارتقا از اینترنت استفاده کنند به موارد بالا خلاصه میشوند. هدف ما از ارائه این قسمت نشان دادن نقش اینترنت در ارتقا کسب و کار بود. پس بهتر است با طراحی سایت پزشکی از معرفی شغل خود در یک سایت اینترنتی و ارائه خدماتت آنلاین به مراجعه کنندگان توجه داشته باشید. در ادامه به طور تخصصی به خود پدیده وب سایت اشاره خواهیم داشت.

طراحی سایت پزشکی

ویژگی های یک طراحی سایت خوب

در مطالبی که بالاتر عنوان شد به نقش وب سایت در ارتقا کسب و کار اشاره کردیم اما آیا هر وب سایتی میتواند سبب جلب مشتری شود؟ آیا در میان افراد هم صنف شما تنها شما هستید که تصمیم به استفاده از بستر اینترنت دارید؟ پس نیاز است در تهیه یک وب سایت خوب نیز توانایی خود را نشان دهیم. به هر حال ظاهر هر چیز بسیار مهم است و اگر وب سایت شما رابط کاربری و جلوه های بصری زیبایی نداشته باشد کاربر مدت زمان زیادی را در آن نخواهد ماند. مهمترین ویژگی های یک وب سایت خوب که چه بسا سبب افزایش قیمت طراحی سایت میشوند عبارتند از:

رابط کاربری مناسب و زیبا

یکی از مهمترین اصول سئو که سبب ارتقا جایگاه سایت شما در موتور جست و جوی گوگل میشود افزایش ترافیک سایت شماست. در توضییح بیشتر باید گفت که میخواهیم تلاش کنیم تا با بیشتر نگه داشتن کاربر در سایت خود سبب افزایش زمان بازدید از سایت خود در نتیجه افزایش ترافیک سایت شویم که این مورد برای بهبود رتبه وب سایت اینترنتی ما ضروری است. برای بیشتر نگه داشتن کاربر اینترنتی می بایست به زیبایی وب سایت توجه داشت. باید رابط کاربری زیبا مملو از رنگ و دارای مطالب دسته بندی شده را برای سایت طراحی کرد.